آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار جهانی :

بازرگانی سان رایز یکی از مراکز آنلاین اطلاع رسانی آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار جهانی   است که تلاش دارد شما را از آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار جهانی آگاه کند شما میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر  از قیمت صادراتی آنغوزه و خرید و فروش و صادرات آنغوزه با مدیر فروش ما آقای محمد مهدی صدیقی در ارتباط باشید.

آنغوزه چیست ؟

آنغوزه ترشحات شیره ی خشک شده حاصل از گیاه درختچه آنعوزه است که در اثر برش دادن ساقه گیاه جدار سلول‌های اشعه مرکزی و سلول‌های پارانشیمی با جذب آب به تدریج بدل به شیره  می شود، فشار تولید شده سبب رانده شدن شیره  به طرف شکاف می گردد. شیره  در مجاورت هوا در اثر تبخیر آب به تدریج خمیری و نیمه خشک می شود . معمولا شکل محصول خشک شده بستگی به نوع درختچه و منطقه بهره برداری که بر روی ساقه ایجاد شده است دارد.

آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار جهانی

آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار جهانی در سال ۱۴۰۰

خواص آنغوزه :

در طب قدیم از این گیاه جهت از بین بردن عفونت های داخلی بدن و از بین بردن انگل روده و معده استفاده می شده است .

همچنین به عنوان نوعی آفت کش گیاهی در مزارع و زمین های کشاوزی و باغات بعنوان دفع حشرات موذی بویژه موشها و کرمها مورد مصرف قرار گیرد.

شما میتوانید در سال ۱۴۰۰ برای اطلاع از نحوه صادرات انواع آنغوزه و آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار داخلی و بازارجهانی و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر درباره قیمت صادراتی آنغوزه باما در ارتباط باشید.

مواد و ترکیبات تشکیل دهنده شیره  آنغوزه :

شیره آنغوزه دارای بوی تند و تیز نزدیک به بوی سیر می باشد البته از بوی سیر تند تر و غیر قابل تحمل تر این شیره  دارای روغن ، مواد معدنی و … است .

یکی از کاربردی ترین استفاده از  شیره آنغوزه ، تهیه ادویه جات می باشد بنابراین می توان گفت که از شیره آنغوزه در صنایع غذایی نیز استفاده می شود .

فواید مصرف آنغوزه :

 1. برای کشتن کرم‌های داخل باغچه هنگام آبیاری مقداری آنغوزه را در پارچه‌ای گذاشته و داخل آب جلوی شیلنگ بگذارید.

 2. محرک نیروی جنسی است.

 3. درارآور و ضد سوزش ادرار است.

 4. برطرف کننده بلغم است.

 5. هضم کننده غذا است

 6. درمان کننده رماتیسم و نقرس و سیاتیک است

 7. برای درد کمر و مفاصل مفید است.

 8. درمان کننده امراض سینه از جمله آسم است

 9. دم کرده انجدان رومی تمیزکننده خون کبد است.

 10. برای درمان تب‌ها سودمند است.

 11. درمان کننده بواسیر

تعیین قیمت عمده خرید و فروش آنغوزه ایرانی در بازار بستگی به میزان  تولید ، برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت در مناطق تولید کننده می باشد . هر چند که فاکتورهای بسیاری تعیین کننده بسیاری در تعیین قیمت عمده خرید و فروش آنغوزه ایرانی در بازار سال ۹۹ نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان تقاضای مصرف کنندگان نهایی  آنغوزه می باشد.

اظهار این نکته شاید باعث تاسف باشد که صمغ تولید شده آنغوزه در بازار داخلی مشتری ندارد و صد در صد آن بصورت خام فروشی به خارج از کشور صادرات می شود .

شش ویژگی گیاهی و خاصیت داروئی شیره و صمغ آنغوزه

 • مقوی معده و بادشکن است
 • تخم آن ادرار آور است
 • پادزهر هر نوع نیشی است
 • برای رفع انگل به مدت ۳شب از جوشانده تمام گیاه انغوزه (۲گرم در ۲لیوان آب) استفاده کنید.
 • رفع بلغم مجاری تنفسی و معده
 • تقویت رحم های سرد و تر و پیشگیری از سقط جنین
آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار جهانی

 شما میتوانید جهت اطلاع از آخرین قیمت صادراتی آنغوزه در بازار جهانی و نحوه سفارش ، خرید و فروش و صادرات انواع آنغوزه با مدیر فروش بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید.