تامین کننده انواع کتیرا خوراکی

بازرگانی سان رایز، تامین کننده انواع کتیرا خوراکی با کیفیت درجه یک در راستای استفاده از این محصول برای تولید مواد دارویی کارخانجات تولید کننده لوازم آرایشی و بهداشتی مختلف دایر شده است. کتیرا خرمنی خوراکی یک محصول تولید شده به صورت صمغ خشک است که می‌تواند در تولید مواد دارویی و آرایشی یهداشتی نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

صمغ کتیرا در واقع نوعی صمغ است که به صورت خشک شده از ساقه گیاه گون برداشت می شود. غالبا گونه های درخت گون مربوط به تولید کتیرا

دارای ارتفاع یک متر و بیشتر نیز هستند و این گونه گیاهی بومی آسیای صغیر، ایران سوریه و یونان می باشد .

کتیرا برای استفاده در موارد دارویی و صنعتی در سه نوع مفتولی و خرمنی و گل زرد برداشت می شود. معمولا از برخی کتیرا های خرمنی به عنوان کتیرا خوراکی استفاده می‌ شود .

کتیرا یک گونه گیاهی است که به طور کلی در آن دو ماده موثره وجود دارند. از مهمترین مواد موجود در این محصول می‌توان به ترگا کانتین اشاره کرد که می تواند در گروه قند های لاکتوز دسته بندی شود و می تواند در تولید محصولات دارویی مختلف مورد استفاده واقع شوند.

کشور ایران جزء بزرگ ترین تولید کننده و صادر کننده های انواع کتیرا خوراکی می باشد زیرا گونه‌ های گیاهی این محصول در استانها و مناطق مختلف از ایران موجود هستند و کشور ما توانایی این را دارد که  این محصول را در حجم های بسیار بالا تولید و استحصال نماید. کتیرا خرمنی دارای کاربرد های زیادی در صنایع تولیدی می باشد و تولید آن با توجهات زیادی روبه رو است.

قیمت هر کیلو کتیرا بسته به نحوه عرضه این محصول در بازارهای تجاری متفاوت است. آخرین قیمت کتیرا خوراکی از طریق سایت های اینترنتی متعلق به بازرگانی سان رایز برای مشتریان قابل دسترسی است.

شما می توانید جهت دریافت هرگونه مشاوره خرید با کارشناسان مجموعه ما در بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید.

شایان ذکر است که خاستگاه و رویش گیاه کتیرا در استان اصفهان و کردستان می‌باشد و غالباً برداشت این محصول در این استان ها سالانه به میزان بسیار بالایی اعلام می‌شود.

در واقع می‌توان گفت استان اصفهان نخستین تولید کننده گیاه دارویی کتیرا در ایران می باشد.

استفاده از آن برای درمان اکثر بیماری ها در طب سنتی توصیه می شود. در ادامه برخی از خواص مصرفی کتیرا را بیان خواهیم نمود :

  1. درمان‌گرمازدگی
  2. افزایش قوای مردانه
  3. درمان بی اختیاری ادرار
  4. بزرگ کردن سینه
  5. درمان یبوست
  6. مناسب زنان بعد از زایمان

قیمت فروش هر کیلو کتیرا خرمنی خوراکی در بازار

همان طور که در سطور قبلی اشاره کردیم گیاه دارویی کتیرا به صورت عمده در استان اصفهان و استان کردستان تولید می‌شود و از آنجایی که این محصول جزو تولیدات داخلی به شمار می‌آورد قیمت فروش آن نسبت به کشورهای دیگر پایین تر است.

قیمت فروش هر کیلو کتیرا خرمنی خوراکی در بازار طبق پارامتر های متفاوتی تعیین می شود. کیفیت عرضه این محصول جزو مهمترین پارامترهای تعیین قیمت این محصول در بازار است.

تولیدکنندگان عمده انواع کتیرا این محصول را طبق هزینه‌های برداشتی خود در بازار با قیمت های متفاوت به مشتریان ارائه می دهند.