تجارت گیاهان داروئی بویژه تجارت عمده کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی در سال ۹۹ در بازار جهانی در بستر فضای مجازی نیز از رونق خاصی برخوردا شده است .

کتیرا تحول بزرگی در دنیا و داروهای گیاهی بوجود آورده است این صمغ با خواص داروئی بی نظیری که بعنوان یک امولیسیون کننده دارد تاثیرات فراوانی بر اندام های مختلف بدن دارد و همه می توانند از آن بهره مند شوند.

گونه های مختلف گیاه گون دارای انواع کتیرا از جمله کتیرا خرمنی، کتیرا مفتولی و کتیرا  ورقه ای یا همان کتیرا صدفی می باشد که دارای رنگ های شفاف هستند و از موادی مانند آب و املاح معدنی و نشاسته تشکیل شده اند.

کتیرا داروئی و کتیرا خوراکی صمغ یا شیره گیاه گون است که در محل ساقه آن به فراوانی یافت می شود و به صورت های مختلف آن را برداشت می کنند .

کتیرا داروئی و خوراکی خواص دارویی شگفت انگیزی دارد . از خواص مهم برای پوست و مو می توان نام برد که موجب نرم شدن موها می شود و به عنوان یک شوینده گیاهی لقب گرفته است.
در لوزام بهداشتی و آرایشی از کتیرا استفاده می شود و در داروسازی به مقدار فراوان مورد مصرف قرار می گیرد .

کتیرا چیست و از چه گیاهی بعمل می آید ؟

با توجه به ویژگیهای ذکر شده برای کتیرا داروئی و کتیرا خوراکی و اهمیت آن در صنایع خوراکی و صنایع داروئی تجارت عمده کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی در سال ۹۹ دارای رونق است .

مشتریان و خریداران جزئی و عمده کتیرا برای اطلاع از قیمت خریدو فروش انواع کتیرا خوارکی ، کتیرا داروئی و کتیرا صنعتی در سال ۹۹  می توانند با مدیر فروش بازرگانی سان رایز آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .

چنانچه قصد تجارت کتیرا را دارید می توانید آن را در فصل با قیمت مناسب خریداری نمود. قیمت جزئی فروشی کتیرا در عطاری ها متنوع است و برای تجارت عمده آن خرید از عطاری بها مقرون به صرفه نمی باشد .  

لذا اصولا توزیع عمده انواع کتیرا در عطاری ها صورت نمی پذیرد.

مصرف کنندگان و خریداران جزئی کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی جهت خرید، می توانند به مغازه های عطاری مراجعه نمایند.

شما می توانید برای  انجام صادرات انواع کتیرا مفتولی  ( کتیرا داروئی و کتیرا خوراکی ) و همچنین کتیرا خرمنی با تاجران بسیاری که در این حوزه مشغول فعالیت اند، و این محصول را به بسیاری از کشورها معرفی کرده اند و نسبت به فروش آن اقدام می نمایند، وارد مذاکره شوید.

بازرگانی سان رایز یکی از مجموعه های معتبر در حوزه گیاهان داروئی به خرید و فروش و صادرات انواع گیاهان دارویی و انواع کتیرا خوراکی و کتیرا داروئی و سایر کتیراهای موجود در بازار ایران می پردازد .

برای دریافت مشاوره  و ثبت سفارش انواع کتیرا خوراکی و کتیرا صنعتی با مشاور فروش ما در حوزه کتیرا آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید .