قیمت فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران که  در شهرهای استان خراسان جنوبی و خراسان شمالی تولید شده است بوسیله شرکتها و مجموعه های تجاری که در حوزه خرید و فروش آنغوزه فعالیت دارند از جمله بازرگانی سان رایز اعلام می شود.

برای اطلاع از قیمت خرید و فروش و صادرات انواع آنغوزه خشک و شیره آنغوزه در سال ۹۹ و اطلاعات بیشتر با مدیر فروش سایت های ما بویژه سایت : www.iranherbsupplier.com  تماس بگیرید.

نحوه پرورش گیاه آنغوزه :

اگر مایلید که خودتان به تنهایی این گیاه را پرورش دهید، در وهله اول باید بذر آن را بخرید، که در بسیاری از شرایط مثل تغییر PH مقاوم است، اما به شرطی که آب کافی به آن برسد، آنغوزه به نور کافی نیاز دارد، زمان کاشت بذر آنغوزه :

فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران

بذر این گیاه در پاییز و اوایل بهار بهترین موقعیت برای کاشت را دارد.

رویش آن در هوای سرد و مناطق مرطوب به بیشترین حالت خود می رسد ، معمولا لایه ای از شن باید این گیاه را دربر بگیرد ، در هنگام جوانه زنی باید به اندازه کافی این گیاه را مرطوب نگه داشت، زمانی که به آن آب کافی نرسد، خواهید دید که چگونه افت می کند، این گیاهان معمولا تا مرحله ای از رشد به بعد خودکفا می شوند و نیاز به مراقبت بسیاری ندارند .

به نقل از خبرگزاری ایرنا :

خراسان جنوبی با تولید سالانه ۶۰ تن آنغوزه یكی از مهدهای تولید این گیاه در كشور است، اما استفاده از پتانسیل این گیاه دارویی با چالش هایی همچون خام فروشی، بسته بندی و عرضه نامناسب، قاچاق و كاهش تولید بر اثر خشكسالی مواجه است.

 سان رایز پیشرو در تامین شیره آنغوزه و فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران در انواع مختلف می باشد .

فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران

شیره آنغوزه شیره گیاهی است كه با تیغ زدن ریشه یا قسمتی از پایین ساقه و یا قطع ساقه گیاه مولد شیره آنغوزه از ناحیه یقه گیاه خارج می شود و معمولا در طول تابستان برداشت می شود و به ۲ صورت كشته ( خشك شده) و شیره ( صمغ ) در بازار عرضه می شود.
وجود بیش از ۱۳۰۰ نوع گیاه خودرو در دل كویر و بیابان های خراسان جنوبی سرمایه ای عظیم از نعمت های خدادادی است كه آنغوزه یكی از با ارزش ترین این گیاهان دارای اثر دارویی و درمانی است.

تعیین قیمت فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران بستگی به میزان برداشت و تقاضای این محصول در فصل و روزهای برداشت می باشد . هر چند که عوامل تعیین کننده بسیاری در قیمت فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران در سال ۹۹ نقش دارند اما عمده ترین و مهمترین فاکتور میزان تقاضای مصرف کنندگان نهایی آنغوزه می باشد.

انواع انغوزه

بطور کلی دو نوع گیاه آنغوزه داریم که یک نوع آن خوشبو است و نوعی دیگر بد بو است و نوع بدبو در ایران پرورش می یابد و غالبا  مصرف درمانی دارد.

انواع شیره آنغوزه

  • نوع اشکی یا دانه ای

اولین برداشت شیرابه ای بدون مقطع گیاهی نوع اشکی است. این نوع شیره مرغوبترین و نادرترین نوع آنغوزه است که ظاهری غالباً مسطح و بیضوی و اندازه فندق است و به صورت طبیعی از ساقه گیاه و به مقدار کم خارج می شود ونرم و بدون خاک و خاشاک است.

این نوع شیره سریعا در مجاورت هوا اکسیده و تیره می شود و سپس به رنگ بنفش و بعد از آن قرمز- قهوه ای در می آید و در صورت شکسته شدن مقطع آن سفید مایل به زرد یا گلی رنگ می شود .

  • نوع توده ای

روش تهیه این نوع بصورت زیر است هنگامی که یقه گل را بعد از مراحل آماده سازی گیاه تیغ می زنند از محل زخم شیره ای به رنگ زرد قرمز، قهوه ای و خاکستری قهوه ای خارج می شود. این شیره سفت تر و ناخالص تر از نوع اشکی است و ممکن است در آن کاه و حتی قطعات ریشه و خرده های برگ یافت گردد و به لحاظ کیفی و قیمتی ارزش پایین تری نسبت به نوع اشکی آن دارد.

شرکت بازرگانی سان رایز مفتخر است همراه با دانش و تجربه دیرین خود در تهیه و ارائه مناسبترین قیمت   فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران در کنار خریداران آنغوزه باشد تا ضمن ارائه خدمات بازرگانی رضایت مشتریان و خریداران آنغوزه را فراهم آورد

  فروش شیره آنغوزه در بازارایران و سان رایز :

برای اطلاع از قیمت فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران و نحوه خرید و فروش آنغوزه با کیفیت و قیمت روز آنغوزه در بازار ایران می توانید با بازرگانی سان رایز تماس بگیرید .

فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران

فروش شیره آنغوزه و صادرات آنغوزه ایران

خاکشیر – خرید خاکشیر زرین – فروش خاکشیر زرین همدان – قیمت خرید و فروش خاکشیر نیشابور – قیمت خاکشیر – قیمت فروش هر کیلو خاکشیر – قیمت خاکشیر زرین  – قیمت خاکشیر زرین همدان  – قیمت خاکشیر زرین نیشابور – قیمت روز خاکشیر زرین  – خاکشیر تمیز
فروش عمده کتیرا – قیمت فروش هرکیلو کتیرا – خریدار عمده کتیرا – فروشنده و خریدار کتیرا – خریدوفروش کلی و جزئی کتیرا در اینترنت – فروش کتیرا  – قیمت فروش کلی کتیرا در بازار ایران -خرید کتیرا – قیمت کلی کتیرا در بازار تهران – قیمت خرید کتیرا کلی – صادرات کتیرا خشک