فروش عمده آنغوزه شیرین :

فروش عمده آنغوزه شیرین در بازار صادراتی  دارای رونق فراوانی است . در همین راستا بازرگانی سان رایز یکی از مراکز فروش عمده آنغوزه شیرین و آنغوزه تلخ در سال ۹۹ با بهترین قیمت و کیفیت می باشد

گیاه آنغوزه به لحاظ عطر و بو دو نوع بوده که یک نوع آن خوشبو و نوعی دیگر بد بو می باشد که نوع بدبوی آن در ایران بیشتر پرورش می یابد و مصرف درمانی دارد . به لحاظ طعم و مزه نیز دارای دو طعم تلخ و شیرین می باشد که به لحاظ ارزش و قیمت نوع شیرین آن از قیمت بالاتری برخوردار می باشد .

نام و مزاج

انغوزه یا همان آنغوزه و به اصفهانی انگشت کنده و به هندی هینک نامیده می شود و طبیعتی گرم و خشک دارد

گیاه شناسی آنغوزه :

آنغوزه از گیاهان دارویی مهم با خواص فراوان است. گیاه تولید کننده آنغوزه به نام‌های فارسی خوراکما، آنگوزاکما و کورن کما، بوته ای بزرگ، علفی و چند ساله است که ارتفاع آن گاهی به ۲ متر  هم می‌رسد. ساقه آن نسبتاً محکم و ضخیم با سطحی خشن است. برگ‌های قاعده بزرگ و ضخیم هستند؛ به طوری که طول آن‌ها تا ۶۰ سانتی متر می‌رسد

فواید آنغوزه برای سلامت و درمان بیماری ها :

  1. کمک به کاهش نفخ و دیگر مشکلات شکم   .

  2. درمان زخم معده بیماری های معده .

  3. کمک به تسکین آسم  .

  4. پایین آورن فشارخون 

  5. تسکین درد های قاعدگی

  6. درمان گزیدگی و نیش حشرات

  7. خاصیت ضد سرطانی 


بازرگانی سان رایز پیشرو در تامین صمغ آنغوزه و اعلام قیمت آنغوزه در سال ۹۹ در انواع مختلف می باشد .


صادرات آنغوزه :

صادرات آنغوزه و خرید و فروش شیره آنغوزه در بازارهای خارجی تنها راه بهره گیری از این گیاه بعنوان یک گیاه اقتصادی در بازار می باشد و تنها راه ایجاد درآمد از گیاه آنغوزه می باشد .

همه می دانیم که گیاهان داروئی خود رو و گیاهان مرتعی نعمتهای خدادادی هستند که با بهره برداری درست از آن می توان ضمن ایجاد اشتغال صحیح و پردرآمد از موهبتهایی که طبیعت به انسان هدیه داده است بیشترین بهره را برد .

این گیاهان غالبا بدلیل داشتن خواص دارویی بکر و اصطلاحا ارگانیک سرمایه عظیمی به شمار می آیند .

مزید بر این مزایا و ویژگیها معمولا در بهره برداری از محصولات گیاهی مرتعی و جنگلی برگشت سرمایه و بازدهی محصول از سال دوم امکان پذیر است و به همین دلیل در فروش گیاهان دارویی سود دهی بالا و مشارکت روستائیان وقوع پیدا می کند.


جهت پی گیری و اطلاع از قیمت صادرات و خرید و فروش عمده آنغوزه شیرین و تلخ در بازارهای خارجی می توانید با مشاورین ما و شماره های زیر در تماس باشید .