فروش عمده انزروت به قیمت روز در بازرگانی سان رایز از طریق اینترنت بویژه در روزها و ماههای برداشت این محصول که از رونق خاصی برخوردار است می تواند نسبت به سایر فصل های دیگر سال آسان و راحت باشد. تعیین قیمت انزروت و معرفی سایر گیاهان داروئی در اینترنت و از طریق شرکتهای عامل و فعال در تجارت گیاهان داروئی امروزه رایج شده است .

بازرگانی سان رایز با فروش عمده انزروت به قیمت روز و اطلاعات جامع درباره محصولات گیاهان داروئی توانسته است که مرکزی مطمئن و در دسترس برای کسب درآمد برای تجار و سایر بازرگانان داخلی و خارجی باشد و همچنین در ایجاد اشتغال از محل گیاهان داروئی که هدیه خدادادی و موهبت طبیعی است نقش خوبی ایفا کند

صمغ انزروت :

محصول گیاهی انزروت نوعی صمغ می باشد که صمغ درختی شبیه به درخت مورد است. این درخت دارای خارهای زیاد است و ارتفاع آن به دو متر می رسد. صمغی که از این درخت به دست می آید به رنگ سرخ، سفید و زرد و طعم آن تلخ و شیرین است. نام های دیگر آن: عنزروت، کحل فارسی، کحل کرمانی، کنجده، کنجیده، کنجده سرخ، کدرو، کحل، کنچه، گنجنه، گنجینه، کحل فارسی، گالبانوم، گالبانه، اکروهک، زنجروا، صرفولا، کنجده سفید یا زرد روشن می باشد .

خواص انزروت

  1. طبع آن گرم و خشک است.

  2. ملین می‌باشد.

  3. برای گرفتگی عروق مفید است.

  4. برای رفع لکه‌های پوست: انزروت ۴۰ گرم و کتیرا ۲۰ گرم را سائیده در یک استکان شیر بز حل کرده به صورت بمالند.

  5. برای کمردرد مفید می‌باشد.

  6. برای انزال زودرس با کُندر میل شود.

  7. براى پاک کردن چرک گوش بسیار مؤثر است.

  8. برای درمان بلغم انزروت را با هلیله سیاه و سکنجبین میل کنید.

  9. برای از بین بردن گوشت زائد به صورت مالیدنی استفاده شود.

  10. درد مفاصل و سیاتیک نیم گرم از آن میل شود.

صمغ انزروت بیشتر در نواحی گرم کشور بعمل می آید از این رو خرید و فروش انزروت در شهرهای جنوبی کشور دارای جایگاه ویژه اقتصادی می باشد، در نتیجه قیمت روز خرید و فروش عمده انزروت به قیمت روز نیز در این شهرها و مناطق می تواند از ثبات و صرفه بهتری برخوردار باشد.

صادرات و فروش عمده انزروت به قیمت روز :

کشورهای بسیاری در تمام قاره‌های دنیا هدف صادراتی انواع گیاهان دارویی ایران هستند و این مسئله یک امتیاز مثبت به شمار می‌رود که می‌توانیم از آن برای فروش انواع گیاهان دارویی استفاده کنیم.

از جمله گیاهان داروئی و محصولات وابسته به آن صمغ های گیاهی می باشد . صمغ کتیرا ، صمغ آنغوزه و صمغ انزروت از جمله صمغ های گیاهی با فواید و کارکردهای بالا می باشد که می تواند در بازار صادرات نقش مهمی داشته باشد .

جهت شروع یا ادامه تجارت خود در حوزه گیاهان داروئی بویژه انواع صمغ گیاهان داروئی و از جمله صادرات و خریدو فروش انزروت به قیمت روز و دقیق آن نیاز دارید بنابراین بهتر است از مشاوره با خبرگان این حوزه بویژه متخصصین و کارشناسان ما در بازرگانی سان رایز بهره بگیرید.

مشاورما در حوزه صمغ های گیاهی آقای مهدی صدیقی یوسف افتخار پاسخگویی به سئوالات شما را خواهد داشت .