قیمت خرید کتیرا پنبه ای

قیمت خرید کتیرا پنبه ای در شرکت سانرایز که یکی از شرکتهای با تجربه در امر خرید و فروش  انواع کتیرا سطح کشور بویژه شهر اصفهان و دیگر شهرها می باشد به عواملی چون مقدار برداشت ، میزان بارندگی در شهر های تولید کننده کتیرا ، میزان پوشش گیاهی هرمنطقه و نهایتا مقدار تقاضای مصرف کننده و  فروش و صادرات کتیرا به خارج از کشور دارد.

 

قیمت کتیرا پنبه ای توسط بازرگانی سان رایز ،  دارای بالاترین کیفیت و  مناسب ترین قیمت

کتیرا پنبه ای یکی از بهترین انواع کتیرای استحصال شده از مراتع شهرها و روستاهای کشور می باشد ، کتیرا پنبه ای با توجه به میزان واسکوزیته و مقدار صمغیت آن از ویژگی ها و خاصیت های بی نظیری برخوردار است و از جمله گیاهان بومی ایران است که دارای مشتریان و طرفداران بسیار زیادی است .

به همین دلیل قیمت کتیرا پنبه ای که درحقیقت حاصل ترشحات صمغ برخی از گونه های خاص گَوَن است، و روش بهره برداری چندان ساده ای ندارد و با توجه به این موضوع که میزان برداشت این نوع کتیرا محدود می باشد  قیمت خرید این نوع کتیرا ( کتیرا پنبه ای) بالاتر از گونه های دیگر کتیرا تعیین می گردد .

سان رایز، با تجربه طولانی مدت ، سالها  در زمینه خرید و فروش کتیرا پنبه ای و سایر کتیراهای دیگر فعال است، که با فرآوری و عرضه این گیاه در داخل و خارج از کشور، قیمت انواع کتیرا را بویژه قیمت کتیرا پنبه ای را با مطلوب ترین کیفیت قابل ارائه ، در اختیار مخاطبان و مشتریان قرار می دهد.

در حالت کلی کتیرا ، دارای دو نوع زرد رنگ و سفید رنگ است ، که این موضوع  علاوه بر فاکتورهای شمرده شده در بالا ، خود یکی از عوامل تعیین قیمت خرید می باشد .فاکتور دیگری که در، قیمت خرید کتیرا تاثیر گذار است ؛ نوع کتیرا است که در گونه های مختلف مانند نواری ، پنبه ای، میخی و … عرضه می شود .

قیمت خرید کتیرا پنبه ای

قیمت خرید کتیرا پنبه ای ایرانی بسیار با کیفیت در شرکت سان رایز :

همانگونه که عنوان گردید فاکتورهایی مانند رنگ کتیرا، و نوع کتیرا ، نقش زیادی در تعیین قیمت خرید کتیرا ایفا می کنند. ما در بازرگانی سان رایز، متعهدیم که با توجه به نوع نیاز و انتخاب شما، به صورت آنلاین و اینترنتی، انواع کتیرا را با مناسب ترین قیمت خرید کتیرا ، خدمت شما مخاطبان و مشتریان عزیز عرضه نماییم .

عوامل دیگری که بازرگانی سان رایز ، برای تعیین قیمت خرید کتیرا در نظر می گیرد؛ میزان خرید مشتریان است. شما با خرید انواع کتیرا از این شرکت ، می توانید با بالا بردن مقدار و تناژ خریدتان، به کمترین قیمت خرید اما با بهترین کیفیت در اختیار داشته باشید .

سان رایز  امکان خرید آنلاین کتیرا و دیگر گیاهان داروئی  را با به صرفه ترین قیمت خرید کتیرا پنبه ای ، بر بستر اینترنت برایتان فراهم می آورد ، بدون آنکه نیاز به حضور فیزیکی شما در این شرکت وجود داشته باشد و این خود یکی از عوامل بسیار مهم در موفقیت این شرکت است  چرا که از دورترین نقاط کشور هم به راحتی می توانید ، انواع کتیرا با کیفیت بسیار بالا و مناسب ترین قیمت خرید را در دسترس داشته باشید.