قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی که تنها راه بهره گیری از این گیاه بعنوان یک گیاه اقتصادی در بازار می باشد و تنها راه ایجاد درآمد از گیاه آنغوزه می باشد نسبت به قیمت خرید و فروش آن دربازارهای داخلی بسیار متفاوت می باشد

قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

همه می دانیم که گیاهان داروئی خود رو و گیاهان مرتعی نعمتهای خدادادی هستند که با بهره برداری درست از آن می توان ضمن ایجاد اشتغال صحیح و پردرآمد از موهبتهایی که طبیعت به انسان هدیه داده است بیشترین بهره را برد .

این گیاهان غالبا بدلیل داشتن خواص دارویی بکر و اصطلاحا ارگانیک سرمایه عظیمی به شمار می آیند .

مزید بر این مزایا و ویژگیها معمولا در بهره برداری از محصولات گیاهی مرتعی و جنگلی برگشت سرمایه و بازدهی محصول از سال دوم امکان پذیر است و به همین دلیل در فروش گیاهان دارویی سود دهی بالا و مشارکت روستائیان وقوع پیدا می کند.

آنغوزه از آن جمله گیاهان مرتعی است که به دو صورت مرتعی خود رو و کشت شده مورد بهره برداری قرار می گیرد و ماده استحصال شده از آن که شهرتهای متفاوتی دارد به نامهای صمغ آنغوزه یا گیاه آنغوزه و یا شیره آنغوره در بازار شناخته می شود .

متاسفانه محصول استحصال شده از این گیاه پر از خاصیت در بازار داخلی ایران مصرف زیادی ندارد و گاها در همین شهر وروستاهای اطراف و تعداد معدودی عطاری برای ورم معده، رفع انگل و سایر موارد به ندرت مورد استفاده قرار می گیرد.

بازرگانی سان رایز در جهت توسعه اقتصادی و معیشت روستائیان و کشاورزان زحمت کش کشورمان و در جهت هر چه بهتر شدن قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی با ارائه خدمات منظم فروش و معرفی خواص و ویژگیهای این محصول در بازارهای مستعد تجارت شیره گیاه آنغوزه و همچنین معرفی علمی و کاربردی خواص داروئی این گیاه می تواند در خدمت توسعه صادرات و تجارت گیاهان داروئی باشد .

متاسفانه در حال حاضر شیره آنغوزه بدون هیچگونه فرآوری و بصورت خام فروشی با قیمتهای پائین تر از ارزش واقعی آن در بازارهای جهانی به صورت سنتی در حلب های روغن نباتی ۵ و ۱۷ کیلویی حمل و به صورت فله به کشور های خریدار از جمله هندوستان و بعضی از کشورهای حاشیه خلیج فارس صادر می شود.

از این رو ما در مجموعه سان رایز برای هر چه آسان تر شدن و بالا رفتن سود ماحصل از تجارت گیاه آنغوزه در بازارهای دارای استعداد خرید بالا و کمتر کردن تفاوت و فاصله قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی با قیمت بازارهای داخلی خرسندیم که در کنار هموطنان زحمت کش کشورمان باشیم .

قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی

جهت اطلاع از قیمت صادرات شیره آنغوزه در بازارهای خارجی می توانید با مشاورین ما و شماره های زیر در تماس باشید .

بازرگانی سان رایز با کارنامه ای درخشان در صادرات و خرید و فروش گیاهان داروئی بویژه شیره آنغوزه در بازارهای خارجی می تواند پل مطمئن و ارتباطی مستمر در جهت بهره برداری صحیح و بیشتر اقتصادی گیاه آنغوزه باشد.