قیمت فروش انواع کتیرا دارویی درجه یک

بازرگانی سان رایز یکی از تامین کنندگان عمده انواع کتیرا دارویی درجه یک میباشد شما میتوانید برای اطلاع از قیمت فروش انواع کتیرا دارویی در این مجموعه تجاری  با ما در تماس باشید .

صمغ کتیرا یک محصول گیاهی است که به روش های مختلف در بین افراد استفاده می شود . کتیرا دارای تنوع است و در بازار می توان انواع آن را با قیمت مناسب تهیه کرد .

.
کتیرا از درختچه گیاه گون به دست می آید که ابتدا به صورت شیره از گیاه خارج شده و پس از مدت کوتاهی در معرض آب و هوا و آفتاب خشک می شود . ما در این مجموعه گیاهی ، کتیرا و محصولات متنوعی را ارائه می دهیم .

انواع کتیرا را با توجه به کیفیت های مختلف با قیمت های متنوع از جمله  قیمت مناسب و در خور توان مالی متفاوت  می توان در بازار برای مصرف تهیه و خریداری کرد .

صمغ کتیرا مصرف کنندگان متعدد و بیشماری را در لیست متقاضیان خود دارد که در فروشگاه های مختلف بویژه عطاری ها به فروش می رسد.

خرید و فروش کتیرا داروئی در بازار به صورت فله ای و بسته بندی شده صورت می گیرد و به هر مقداری می توان به تهیه آن در بازار اقدام کرد

گیاه کتیرا بویژه از نوع خوراکی و داروئی در بازار ایران فروش بسیاری دارد و بیمارانی که طرفدار داروهای گیاهی هستن حتما از انواع کتیرا برای درمان بیماری های خود استفاده می کنند .

 شما میتوانید برای اطلاع از قیمت انواع کتیرا دارویی و خوراکی درجه یک با تاجران و عرضه کنندگان گیاهان دارویی در مجموعه بازرگانی ما در تماس باشید.

انواع صمغ کتیرا در بازار اصفهان دارای قیمت متنوع است و ارزان ترین کتیرا را می توان از نوع کتیرا غیر خوراکی و صنعتی دانست که بوفور در بازار اصفهان ، کرمانشاه ، نهاوند و … موجود است .

 
قیمت کتیرا صنعتی برخلاف قیمت کتیرا داروئی و خوراکی از ارزان ترین قیمت کتیرا در بازاربرخوردار است و کیفیت آن چندان مناسب نیست و رنگ آن شفافیت زیادی ندارد . 

ایران با داشتن بیش از ۷۵۰  گونه مختلف گیاه گون یکی از بزرگ‌ترین استحصال کنندگان و صادرکننده‌های کتیرا در دنیا به حساب می‌آید. پس از آن کشورهای ترکیه، یونان، عراق، ارمنستان، سوریه و هندوستان تولیدکننده‌های عمده کتیرا به حساب می‌آیند. در ایران نیز شهرهای اصفهان، شیراز، همدان،  کرمان وکرمانشاه تولیدکننده کتیرا با بالاترین کیفیت  در سطح جهانی هستند.

همان طور که گقته شد از انواع كتيرا بر حسب كيفيت، در صنايع مختلفی از جمله نساجی و دارويی و غذايی و چسب‌ سازی و … می توان استفاده نمود. به دلیل اینکه خاصیت امولسیون دهندگی خوبی دارد، در تهیه دارو و صنایع غذائی  از آن استفاده می‌شود.

موارد استفاده از کتیرا در طب سنتي، غليظ كننده خون و در كل، نرم كننده معرفی شده است و كمي ملین ومسهل است و معده را تقويت مي‌ كند و بسیاری خواص دیگر؛ به دلیل همین خواص است که باید نحوه بهره برداری و کیفیت تولید و درنهایت معرفی و بازاریابی آن توجه کرد و آن را رونق بخشید.

شما میتوانید برای خرید و فروش عمده انواع کتیرا دارویی و خوراکی درجه یک با مدیر فروش ما آقای مهدی صدیقی یوسف در تماس باشید.