مویز چیست ؟ و چگونه تهیه می شود ؟

مویز یا همان انگور سیاه خشک شده که امروزه جایگاه ویژه ای در آجیل پیدا کرده است سرشار از ویتامینها و املاح معدنی مفیدی است که همه افراد می توانند از آن استفاده کنند. با خواص فوق العاده این کشمش سیاه آشنا شوید. مویز، محبوب ترین نوع انگور است که به طور گسترده ای برای طعم خوشمزه آن مصرف می شود.

به حبه‌های درشت خشک شده انگور سیاه مویز می گویند.

قیمت فروش عمده انواع مویز بی هسته

برخی از ویزگیهای منحصر بفرد مویز را می توان به صورت زیر برشمرد :

·        فواید مویز برای درمان کم خونی

·        مویز برای درمان پوکی استخوان

  • مویزبرای تاخیر در نشانه های پیری پوست

  • مویزیک تصفیه کننده طبیعی خون

  • مویز مناسب برای دندان

  • مویز برای کنترل گرسنگی

·        مویز برای کاهش کلسترول بد

·        فواید مویز برای درمان کم خونی

هر چند که قیمت فروش عمده  انواع مویز بی هسته ناشی از تغییر لحظه به لحظه نرخ ارز و کاهش میزان واردات روند صعودی به خود گرفته است اما همچنان بازار خرید و فروش این محصول مملو از مشتری است .

 فواید درمانی و انرژیک استفاده و مصرف این محصول در تعیین قیمت فروش عمده  انواع مویز بی هسته  نیز از فاکتورهای تاثیرگذار قیمت این میوه خشک خوشمزه می باشد .

قیمت فروش عمده انواع مویز بی هسته

خواص مویز و استفاده از آن :

غالبا خوردن مویز بی هسته مرغوب باعث کاهش غلظت خون می شود . ، پس از مصرف مویز بطور مداوم و روزانه در اثر انبساط رگهای خونی ، خون می تواند با سرعت بیشتری در بدن جریان یافته و در نتیجه مانع انباشته شدن پلاکت های خون روی هم می شود و از لخته شدن خون در رگ ها جلوگیری بعمل می آید.

جالب است که علیرغم تصور خیلی ها کالری مویز بی هسته بر اثر خشک شدن بیشتر میشود. مویز دارای ویتامین هایی مثل ویتامین A و B و E می باشد.

از مشهود ترین و معروفترین خواص مصرف مویز جلوگیری از بروز و پیشروی بیماری آلزایمر در انسانها می باشد .

به کسانی که خود را در معرض اینگونه بیماری می بینند توصیه می شود که روزانه تعدادی از این میوه خشک را مصرف نمایند .

قیمت فروش عمده انواع مویز بی هسته

 برای از اطلاع از قیمت فروش عمده  انواع مویز بی هسته  به کجا مراجعه کنیم :

خرید و فروش عمده و جزئی مویز بدون هسته بویژه از نوع وارداتی آن را به مجموعه ما بسپارید هرچند که این روزها این محصول در بازار داخلی کشور ما نوسانات بسیاری را تجربه کرده است ولی ما می توانیم با ارتباط با منابع تامین کننده معتبر و واردکنندگان بزرگ این محصول در داخل و خارج از کشورکه نزدیک به منابع تولید کننده این محصول می باشند ضمن تامین مویز با کیفیت در هنگام قطعی شدن خریدتان قیمتهای مناسبی را پیشنهاد دهیم  .

  • چه کشورهایی تولیدکننده مویز بی هسته می باشند :

علاوه بر تولید کشمش و نهایتا فرآوری آن به مویز در کشور خودمان بعضی از کشورهای آسیایی و نزدیک به ما از جمله ترکیه ، افغانستان و ازبکستان در این امر نیز فعالیت بسیطی دارند .

از مرغوبترین نوع مویز بدون هسته در بازار تهران می توان به مویزی درشت و سیاه که مویز ازبک نامیده می شود یاد کرد .از این رو قیمت فروش عمده  انواع مویز بی هسته در ایران نیز همچون سالهای گذشته نسبت به سایر محصولات مشابه و رقیب خود از قیمت بالاتری برخوردار می باشد.

این نوع مویز از نوعی نژاد انگوری که کشمش مویز ازبک بی هسته از آن حاصل می گردد رقم بلک سیدلس نامیده می شود ،کیفیت بسیار مرغوبی دارد و بالا ترین درصد از خرید و فروش مویز در بازار ایران را به خود اختصاص داده است .

  • سورتینگ و درجه بندی انواع مویز:

همچون گذشته قیمت فروش عمده  انواع مویز بی هسته در بازارهای داخلی و سایر بازارها بنا به نوع و سایز انگوری که مویز از آن حاصل می گردد با محصولات رقیب خود دارای اختلاف و بلحاظ کیفی نیز از درجه بندی یا همان سورت های متنوع برخوردار می باشد.

از تازگی محصول که شرط اول کیفیت و خوشمزگی آن می باشد که بگذریم ، بالطبع هر چه حبه های مویز بعد از فرآوری درشت تر و نرم تر باشند از محبوبیت و مرغوبیت بالاتری در بین خریداران برخوردار خواهند بود.

 سایز، تمیزی مجصول در پایان امر برداشت و نرمی و میزان شیرینی محصول می تواند مبنای قیمت فروش عمده  انواع مویز بی هسته در بازار ایران سال ۹۹ باشد .

مرکز تجاری سان رایز می تواند مرجعی مطمئن برای بررسی قیمت فروش عمده انواع مویز بی هسته   در تهران و سایر بازار های داخلی خریدار باشد .

جهت اطلاع و دریافت مشاوره ، قیمت خرید و فروش انواع مویز با شماره های مندرج در وب سایت ما تماس بگیرید.