قیمت فروش عمده ثعلب در سال ۹۹ :

خرید و فروش عمده ثعلب در سال ۹۹ با بهترین قیمت و کیفیت بالا در بازرگانی سان رایز . جهت خرید و دریافت اطلاعات از آخرین قیمت ثعلب در سال ۹۹ و خرید این محصول با مدیریت بازرگانی سان رایز تماس حاصل فرمایید .

ثعلب چیست ؟

ثعلب نام عربی ارکیده است. این گیاه بومی مرکز، جنوب اروپا و ترکیه بوده که دارای گل هایی خوشه ای به رنگ بنفش و گاهی سفید رنگ می باشد.
دانه گیاه ثعلب جزو کوچک‌ ترین دانه‌ های گیاهی در جهان بوده و تاکنون ۲۵ نوع از این گیاه شناخته شده که ده نوع آن در ایران و در مناطقی مانند آذربایجان، لرستان ، خوزستان، کردستان و سواحل دریای خزر به صورت خودرو به عمل می آید .

برگ های این گیاه ثعلب نیزه ای هستند که لکه های بنفش و قهوه ای بر روی آن ها دیده می شود. ریشه ها یا غدد زیر زمینی که از آن ها برای تهیه ثعلب استفاده می شود دارای پوسته ای صورتی رنگ هستند اما درون آن ها گوشت سفید رنگی قرار دارد که شیرین، تند و لزج می باشد.

فصل گل دهی این گیاه دارویی گیاه ثعلب که معمولا در باغ و بیشه می روید، از اواخر فروردین تا اواخر خرداد است.
پیاز این گیاه ثعلب حاوی مواد نشاسته ای است و معمولا آن را در حالت خام به نخ کشیده و خشک می‌کنند و از پودر آن در بستنی سازی استفاده می‌کنند.
دانه گیاه دارویی ثعلب جزو کوچک ترین دانه‌های گیاهی در جهان است. این گیاه ثعلب بسیار زیبا دارای بیش از ۱۵۰۰۰ نوع بوده و اغلب در جنگل‌های پرباران مناطق گرم یافت می‌شود.

ثعلب در واقع پودری است که از آسیاب کردن غده های گونه ای از گیاهان تیره ثعلبیان با نام علمی (orchis mascula) به دست می آید.
این گیاه دارویی ثعلب دارای ترکیبات شیمیایی املاح معدنی، مواد قندی، مواد لعابی، ماده‌ای شبیه صمغ عربی گلوکوزیدی به نام لوروگلوسین، نشاسته و اسانس می‌باشد. همچنین دارای هیدرات های کربن، قند، موسیلاژ مشابه باسورین، آمیدون‌ تغییرشکل‌ یافته‌، مواد پروتئیدی‌ و املاح معدنی و لعاب موسیلاژ می باشد .مصلح این گیاه شکر می باشد .

قیمت فروش ثعلب در سال ۹۹ :

ثعلب یکی از محصولاتی است که در بازار ایران و بازار صادراتی این محصول دارای محبوبیت زیادی می باشد . بازرگانی سان رایز یکی از مراکز پخش عمده ثعلب با بهترین قیمت در سال ۹۹ می باشد . شما می توانید جهت دریافت آخرین قیمت فروش ثعلب در سال ۹۹ با ما در تماس باشید .

نام‌های دیگر گیاه ثعلب ( ثعلب مصری پنجه ) :

خصیه الثعلب، سعلب، اورکیس ماسکولا، شاطریون، ارکید، سحلب، ثعلب مصری، ارکیده، سه‌برگ، سالپ، ونیله، تولکی، کوکره، لومیری، سورقطون، کوکهری و گل دختر ملکه آفتاب می‌باشد.

صادرات عمده ثعلب در بازرگانی سان رایز :

ثعلب یکی دیگر از محصولات صادراتی پرفروش مجموعه بازرگانی سان رایز می باشد . بازرگانی سان رایز به دلیل ارتباط با روستا ها و شهر های تولید کننده این محصول توانسته در سال ۹۹ یکی از مراکز فروش صادراتی ثعلب شود