قیمت موسیر در بازار همدان

قیمت موسیر در همدان با نرخ روز توسط شرکتها و فروشندگان عمده موسیر در بازار اعلام می شود و تعیین قیمت این محصول معمولا تابع شرایط خاص خود می باشد . از جمله اینکه میزان برداشت این محصول در سال جاری به نسبت تقاضا به چه مقداری است .

بازرگانی سان رایز توانسته است ضمن تامین موسیر در درجه بندی های مختلف و برای مصارف مختلف با ارائه قیمت موسیر در بازار همدان و سایر بازارهای متقاضی این محصول خود  را بعنوان یکی از تهیه کنندگان بزرگ موسیر معرفی نمایند .

قیمت موسیر در بازار همدان

 

درباره موسیر چه میدانید ؟                                                                     

مواد مغذی موسیر چیست ؟

موسیر برای ما ایرانیان میوه بسیار آشنایی است. اما آیا از مواد مغذی موسیر که بسیار برجسته هستند اطلاع دارید! یا فقط آن را به عنوان یک میوه برای ترشی انداختن استفاده می کنید؟ ما در شرکت سانرایز، که یکی از معتبرترین و بزرگ ترین مجموعه های پخش موسیر در کشور است، قصد آن را داریم تا شما را با مواد مغذی موسیر برای بدن انسان آشنا کنیم .

اهمیت موسیر و تعیین قیمت موسیر در بازار همدان

جادوی مواد مغذی موسیر بر بدن انسان  :

هر نصف استکان موسیر دارای خواصی است ، که در برخی از داروهای ویتامینه ی امروزی هم به سختی می توان آن را پیدا کرد . از جمله این خصوصیات می توان به موارد زیر اشاره نمود :

مقدار ویتامین و انرژی مواد مغذی موسیر در هر نصف استکان :

۶۷ کیلو کالری

بدون هیچ گونه چربی

مقدار فیبر موجود ۴.۸ گرم

میزان شکر طبیعی موجود ۵.۵ گرم

کربوهیدرات / ۱۱ گرم

ویتامین آ / ۱۷ درصد

ویتامین ب/ ب۶ و ب ۱۲ / ۱۲ درصد

ویتامین سی / ۱۰ درصد

منگنز مواد مغذی موسیر / ۹ درصد

پتاسیم / ۷ درصد کل مواد مغذی موسیر

رشد موی بسیار خوب :

موسیر با بهینه کردن گردش خون در سر، رشد مو را به طرز حیرت آوری تغییر می دهد.

قیمت موسیر در بازار همدان

فواید موسیر چه نقشی در تعیین قیمت موسیر در بازار همدان و سایر بازارهای مصرف کننده موسیر دارد؟

عملکرد مواد مغذی موسیر در کارایی بالای مغزی :

از آنجا که مغز، به عنوان نیرو محرکه و جایی که سیستم عصبی انسان را کنترل می کند، وجود عناصری که در مواد مغذی موسیر وجود دارد، یک اثر فوق العاده بر روی مغز باقی می گذارد.

خصوصیات آنتی اکسیدانی مواد مغذی موسیر :

موسیر را می توان یکی از منابع اصلی تامین آنتی اکسیدان های لازم در بدن دانست. این میوه خوشبو، با آزاد کردن رادیکال ها، گلبول های قرمز را ترمیم می کند و سرعت گلبول ها را در بدن تنظیم می نماید.

قیمت موسیر در بازار همدان

در پایان با اشاره به اهمیت محصول موسیر و میزان نقش آن در اقتصاد مناطق مختلف تولید کننده می توان گفت که بازرگانی سان رایز مفتخر است که با خرید و فروش موسیر با نگاه دقیق و روزانه به  قیمت موسیر در بازار همدان بعنوان یک بازار فعال در بازارهای عرضه موسیر سعی در ارائه قیمت رقابتی این محصول دارد.

 

برای ارتباط ما می توانید با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل فرمائید .