کتیرا  چیست و قیمت صادراتی کتیرا در بازار جهانی ، تا چه حد در میزان خرید مشتریان صادراتی آن تاثیر گذار است ؟

کتیرا از جمله گیاهان بومی ایران به حساب می آید ؛ هر چند که در برخی کشور های دیگر نظیر ترکیه ، پاکستان و هند و سوریه نیز، به صورت پراکنده وجود دارد. این محصول بسیار مقوی و مغذی و استراتژیک را می توانید با بهترین قیمت خرید جهت فروش در بازار صادراتی کتیرا در مجموعه ی بازرگانی سانرایز، که در حوزه ی فرآوری و پخش با کیفیت ترین انواع کتیرا در ایران، شهرت بسیار بالایی دارد، در هر مقدار و تناژی تهیه فرمایید.

از جمله مواد موثره و ترکیبات مفید و بسیار مهم موجود در محصول کتیرا  می توان به تراگاکانت ، باسورین ، نشاسته ، نمک و مقداری چربی اشاره کرد

از جمله مواد موثره و ترکیبات مفید و بسیار مهم موجود در محصول کتیرا  می توان به تراگاکانت ، باسورین ، نشاسته ، نمک و مقداری چربی اشاره کردکه آن را یکی از با ارزش ترین گیاهان دارای خواص دارویی کرده است.

وجود مواد موثره در این صمغ گیاهی تاثیر بسزائی در تعیین قیمت خرید در بازار جهانی دارد. قیمت خرید کتیرا  در شرکت های متفاوت از جمله این شرکت ، بر اساس عوامل زیادی صورت می گیرد، که یکی از آنها؛ محل و منطقه رشد و فراوری آن است. از جمله مشهورترین نقاطی که در کشور ، در حوزه تولید و تعیین قیمت خرید کتیرا بسیار شهرت دارند می توان به اصفهان ،تهران و اراک  و دماوند اشاره نمود.

صادرات بهترین نوع کتیرا  ایرانی در بازار های جهانی و قیمت فروش کتیرا اصفهان :

نمونه ی برتر این محصول بومی ایرانی، در شهرهایی از جمله اصفهان و تهران وجود دارد و به همین علت قیمت خرید کتیرا  این شهر، اندکی بالاتر از دیگر انواع کتیرا ایرانی است. اما این محصول بسیار پر فایده ، از جمله محصولات گیاهی است که کمتر کسی به قیمت خرید و فروش کتیرا  دلخواه و با کیفیت مد نظر خود، فکر می کند . از نظر استفاده گنندگان علیرغم اهمیت داشتن قیمت خرید کتیرا در تناژ بالا، این خواص کتیرا  است که بیشتر برایشان اهمیت دارد.

به همین دلیل پس از این مطلب کوتاه درباره قیمت خرید وفروش کتیرا در بازارهای صادراتی و قیمت عمده کتیرا  در بازار حهانی ، به خواص آن خواهیم پرداخت.